De derby winnend afsluiten, heerlijk!!

Vandaag staat er een heuse derby op het programma. Dit brengt natuurlijk ook nodige spanningen met zich mee . . . . spelen tegen klasgenootjes die dan ook nog in het zwart-wit voetballen!! Onze toptrainers besluiten ook vandaag om met de opstelling 2 – 1- 2 te spelen. Quick heeft een draaisysteem, waardoor elke speler op alle posities komt te staan. Tijdens de 1e 10 minuten gaat het spel gelijk op. Beide teams hebben kansen en laten zien te willen winnen. We zien mooie aanvallen, maar het levert deze periode geen doelpunten op. Het spel wordt in de 2e 10 minuten voortgezet, zoals in de eerste 10 minuten. Doelpunten worden er nu wel gemaakt. De eerste komt op naam van Jorn, met een mooie harde rechte streep zet hij de stand op 0-1.  Dat laat Quick niet op zich zitten en zij scoren uit een corner de 1-1. Een mooi afstandsschot van Bryan gaat helaas op de paal, jammer, dit had meer verdiend. Quick scoort wel en de stand is 2-1. De strijd blijft mooi gelijk opgaan. Het is tijd voor de rust.

Quick komt goed uit de startblokken en gaat er vol voor. Hun doelpogingen leveren – gelukkig voor ons – niets op. Mede dankzij onze hardwerkende verdedigers en onze keeper. De keeper van Quick laat ook zien goed te kunnen keepen, want ook een aantal pogingen van ons worden gekeerd. Een vrije trap voor De Esch wordt door Jorn in plaats van hard schieten, netjes afgelegd op Janniek en Janniek scoort, de stand is 2-2. Het spel van De Esch wordt iets beter, we zien mooie steekpasses en de boys werken hard. Inmiddels is het alweer tijd voor de 2e time out. Het laatste kwartje zetten de boys van De Esch de druk er goed op. Wanneer de bal niet vooruit gespeeld kan worden, wordt er een balletje teruggelegd, waardoor de voorwaartse beweging weer kan worden opgebouwd. Heerlijk jongens! Door mooi samenspel achterin door Kay, Sem en Bryan komt de bal bij Levi, die vervolgens doorspeelt op Janniek en de stand is 2-3. Prachtig! Ook Quick scoort een prachtig doelpunt en de stand is 3-3. De meeste kansen zijn nu voor De Esch al weet Quick ook aardig mee te komen. De Esch trekt aan het langste eind. Finn past de bal op Levi en Levi scoort de 3-4. Ook de 3-5 komt op naam van Levi. Dit is ook de eindstand. Een gelijkspel was – gezien het wedstrijdbeeld – iets eerlijker geweest, maar ja, dat is ook  voetbal . . . . .